O firme

S seriózne....STO - spoločnosť , ktorú zastupujeme, má už vo svojom slogane „stavať uvedomelo“, rozmenené na drobné: Trvalo udržateľný rozvoj a dôraz na ekológiu pred , počas aj po spracovaní produktu, ktorý Vám dodáme. Kvalita, ktorej je STO merítkom a viac ako 100 000 000 m2 zateplenia na celom svete s prakticky nulovou kvótou reklamácii nás stavia do role najvyššej zodpovednosti a osobného prístupu.

Viac nájdete tu 

P poctivo...Osobný prístup a dôraz na ozaj správne riešenia a aplikácie nám zabezpečuje dobré meno aj bez investícii do reklamy. Investícia do vývoja v najlepšie vybavených laboratóriach v Nemecku sa doteraz osvedčili ako dobrý ťah.

Viac informácií tu

A asertívne...Bez obáv ponúknuť investorovi finančne náročnejšie riešenie. S istotou, za ktorou stoja viac ako 60 ročné skúsenosti ľudí v STO a viac ako 18 ročné skúsenosti našich ľudí v oblasti návrhu, predaja a realizácie fasádnych systémov........

K kreativne...Vybehnúť z kruhu bordovo šedých či okrovo žltých plôch. V spolupráci so špičkovými architektmi a dizajnérmi sesterskej spoločnosti STO DESIGN STUDIO Vám vieme ponúknuť ďalší rozmer v pohľade na architektúru, farebnosť a začlenenie Vášho nového či rekonštruovaného objektu. Nedozierne možnosti kombinácii produktov STO v interiéroch či exteriéroch nám občerstvujú a spríjemňujú denodenný kontakt so zákazníkom.

Ceny sú len dve, biela alebo farebná. Nevystrašíme Vás cenou sýtych odtieňov. Všetky sú v jednej cene.

A na záver ponuka naozaj pre všetkých. Naša časová investícia do zákazníka, ktorej návratnosť ako správne rastúca spoločnosť samozrejme očakávame, nám našepkáva: Ponúknite aj klasiku. Riešenie (to máme stále v zálohe) je tu:
Po niekoľkoročnej spolupráci s REVCO SLOVAKIA a po dôkladnom a doslova každodennom kontrolingu trhu je tu ponuka. Ponuka pre zákazníka, ktorý hľadá finančne nenáročné riešenie v kvalite európskeho štandardu baumit, terranova či cemix. Máme v ponuke produkty REVCO priamo z výroby, v najlepšom pomere Úžitkovosť : Cena.

Viac na www.revco.sk